Ustawienia

Odstępy w tekście:

Czcionka:

Język:

EN

UWAGA! Oglądasz stronę archiwalną.

Aktualna strona Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest pod adresem:

https://www.gov.pl/web/nfosigw/

                                                

Kontakt

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z merytoryczną stroną wypełnianego formularza wniosku ze środków krajowych, uprzejmie prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z koordynatorem programu priorytetowego.

Kontakt do właściwego koordynatora programu priorytetowego (telefon, e-mail) znajdą Państwo w Informacji o naborach w ramach programów priorytetowych obowiązujących w NFOŚiGW -  korzystając z informacji kontaktowych zamieszczonych przy danym programie.

 

W przypadku pytań i wątpliwości związanych z merytoryczną stroną wypełnianego formularza wniosku ze środków POIŚ należy je zgłaszać (lub wyszukać w Bazie najczęściej zadawanych pytań)  w Punkcie Informacyjnym

 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Instrukcją użytkownika https://www.nfosigw.gov.pl/oferta-finansowania/srodki-krajowe/generator-wnioskow/instrukcje/

W instrukcji użytkownika znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sposób obsługi aplikacji GWD wraz z formularzem wniosku oraz wiele cennych wskazówek.

 

W przypadku zablokowania konta w Generatorze prosimy o przesałnie zgłoszenia z informacją o zablokowanym użytkowniku na podany poniżej adres mailowy.

 

W przypadku wystąpienia problemów technicznych z Generatorem Wniosków o Dofinansowanie prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres e-mail: GWD@nfosigw.gov.pl przesyłając wypełniony poniższy formularz zgłoszenia:

Dokumenty

zgloszenia_gwd.docx
zgloszenia_gwd.docx - (11,76 KB) Formularz zgłoszenia problemu

.

Na skróty

Środki
krajowe
 

Środki
unijne

Środki
norweskie
i EOG

Państwowe
Jednostki
Budżetowe

Pomoc
publiczna

Zobacz również